Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koncert juĹź niebawem w Warszawie !

Metallica w Polsce 2019

edytowano listopada 2022 w Metallica

Metallica ponownie w Polsce – zespĂłł wystąpi 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Koncert będzie częścią WorldWired Tour.

WorldWired Tour rozpocznie się 1 maja w Lizbonie, a zakończy w Manheim 25 sierpnia 2019 roku. Gośćmi specjalnymi trasy będą zespoły Ghost i Bokassa. KoncertĂłw grane będą w rozmaitych miejscach – na stadionach, w parkach, a nawet na zamku.

Metallica na Narodowym – bilety
OgĂłlna sprzedaĹź biletĂłw ruszy 28 września o godz. 10:00 na stronie livenation.pl. Członkowie Fan Clubu zespołu będą mogli kupić je juĹź jutro, 25 września, w specjalnej przedsprzedaĹźy.

Bilet na koncert na trasie WorldWired łączy się z moĹźliwością wyboru fizycznej lub digitalowej kopii dziesiątego, najnowszego albumu zespołu – Hardwired…To Self-Destruct. OprĂłcz tego właściciele biletĂłw będą mogli pobrać za darmo MP3 z danego koncertu, przygotowane przez ekipę trasy Hardwired…To Self-Destruct. Bezpłatne pliki z zapisem koncertu moĹźna otrzymać, skanując lub wprowadzając kod kreskowy z biletu na dany koncert na stronie LiveMetallica.com/scan.

OprĂłcz tego organizatorzy przygotowali teĹź specjalną przedsprzedaĹź dla klientĂłw Citi Handlowego. Rusza ona 26 września o godz. 10:00.

Metallica na Narodowym – jakie są ceny biletĂłw?
Najtańsze bilety kosztować będą 229 zł, najdroĹźsze zaś 479 zł. Dla tych, ktĂłrych nie zadowala zwykły bilet na koncert, przygotowano takĹźe szereg pakietĂłw VIP. Ich ceny wahają się w granicach 850 zł – 9290 zł. SzczegĂłłowe informacje na temat biletĂłw znajdziecie na stronie Live Nation.

Metallica juĹź odwiedziła nasz kraj w tym roku. ZespĂłł wystapił 28 kwietnia w krakowskiej Tauron Arenie. Zgodnie z tradycją grupa wykonała piosenkę w języku ojczystym odwiedzanego kraju. W Krakowie padło na Wehikuł czasu zespołu DĹźem. Podczas wizyty w Polsce Metallica wsparła Polskie Banki Ĺťywności.

ĹťrĂłdło: Spidersweb

Komentarz

  • Cześć wszystkim dopiero jestem nowa, mam coś co moĹźe zainteresować tych, ktĂłrzy nie nabyli jeszcze biletĂłw na 21.08, mam 6 wejściĂłwek, kaĹźda po 350zl, najchętniej sprzedam po 2szt lub całość, jeĹźeli zebralibyscie ekipę 6os to oddam 6 biletĂłw za 1500zl czyli szt po 250zl :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.