Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koncert już niebawem w Warszawie !

Metallica w Polsce 2019

Metallica ponownie w Polsce – zespół wystąpi 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Koncert będzie częścią WorldWired Tour.

WorldWired Tour rozpocznie się 1 maja w Lizbonie, a zakończy w Manheim 25 sierpnia 2019 roku. Gośćmi specjalnymi trasy będą zespoły Ghost i Bokassa. Koncertów grane będą w rozmaitych miejscach – na stadionach, w parkach, a nawet na zamku.

Metallica na Narodowym – bilety
Ogólna sprzedaż biletów ruszy 28 września o godz. 10:00 na stronie livenation.pl. Członkowie Fan Clubu zespołu będą mogli kupić je już jutro, 25 września, w specjalnej przedsprzedaży.

Bilet na koncert na trasie WorldWired łączy się z możliwością wyboru fizycznej lub digitalowej kopii dziesiątego, najnowszego albumu zespołu – Hardwired…To Self-Destruct. Oprócz tego właściciele biletów będą mogli pobrać za darmo MP3 z danego koncertu, przygotowane przez ekipę trasy Hardwired…To Self-Destruct. Bezpłatne pliki z zapisem koncertu można otrzymać, skanując lub wprowadzając kod kreskowy z biletu na dany koncert na stronie LiveMetallica.com/scan.

Oprócz tego organizatorzy przygotowali też specjalną przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowego. Rusza ona 26 września o godz. 10:00.

Metallica na Narodowym – jakie są ceny biletów?
Najtańsze bilety kosztować będą 229 zł, najdroższe zaś 479 zł. Dla tych, których nie zadowala zwykły bilet na koncert, przygotowano także szereg pakietów VIP. Ich ceny wahają się w granicach 850 zł – 9290 zł. Szczegółowe informacje na temat biletów znajdziecie na stronie Live Nation.

Metallica już odwiedziła nasz kraj w tym roku. Zespół wystapił 28 kwietnia w krakowskiej Tauron Arenie. Zgodnie z tradycją grupa wykonała piosenkę w języku ojczystym odwiedzanego kraju. W Krakowie padło na Wehikuł czasu zespołu Dżem. Podczas wizyty w Polsce Metallica wsparła Polskie Banki Żywności.

Żródło: Spidersweb

Komentarz

  • Cześć wszystkim dopiero jestem nowa, mam coś co może zainteresować tych, którzy nie nabyli jeszcze biletów na 21.08, mam 6 wejściówek, każda po 350zl, najchętniej sprzedam po 2szt lub całość, jeżeli zebralibyscie ekipę 6os to oddam 6 biletów za 1500zl czyli szt po 250zl :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.