Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Koncert juĹź niebawem w Warszawie !

James Hetfield wyszedł z odwyku.

Ta informacja zszokowała wszystkich fanĂłw Metalliki we wrześniu 2019 - zespĂłł postanowił odwołać tournĂŠe po Australii i Nowej Zelandii ze względu na problemy frontmana. James Hetfield trafił na odwyk, jak się okazało od wielu lat borykał się z problemem powracającego uzaleĹźnienia. Jeszcze w 2001 roku muzyk musiał wybrać się na odwyk. Wielu artystĂłw postanowiło wesprzeć Hetfielda publikując wpisy w swoim social mediach. RĂłwnieĹź fani Ĺźyczyli mu szybkiego powrotu do zdrowia. W jakiej jest formie frontman Metalliki?
PĂłł roku po informacji o odwyku, James Hetfield pojawił się pierwszy raz publicznie w Petersen Automotive Museum w Los Angeles. 30 stycznia 2020 otwarto wystawę "Reclaimed Rust: The James Hetfield Collection", na ktĂłrej pokazano 10 aut muzyka. Hetfield wziął udział w dyskusji oraz licytacji 2 jego gitar ESP. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.
W kolekcji Hetfielda znajdują się m.in. Ford z 1936 roku, Ford F-100 z 1956, Lincoln Zephyr z 1937 czy Buick Skylark z 1953 roku.

ĹšrĂłdło: https://www.antyradio.pl/Muzyka/Rock-News/James-Hetfield-wyszedl-z-odwyku-38737

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.